Այս տարիների ընթացքում DIAGEN+ ընկերությունը նվաճել է բարձր հուսալիության ախտորոշիչ լաբորատորիայի հեղինակություն և հասել է իրապես ազդեցիկ արդյունքների։
Դա հնարավոր է դարձել ծառայությունների սպեկտրի մշտական ընդլայնման, լաբորատոր հետազոտությունների որակի եվրոպական ստանդարտների մակարդակին բարձրացնելու շնորհիվ, ինչը պարբերաբար հաստատվում է Գերմանական բժշկական ասոցիացիայի Կենսաանալիտիկայի Ռեֆերենս ինստիտուտի կողմից (RFB) տրված Որակի արտաքին վերահսկողության բազմաթիվ արտոնագրերով։
DIAGEN+ ընկերությունում ներգրավված են փորձառու մասնագետներ, որոնք ունեն նախապատրաստվածության բարձրագույն մակարդակ։ Մեր անձնակազմը կանոնավոր անցնում է որակավորման բարձրացում։
Այսօր մեր լաբորատորիան հագեցած է համաշխարհային առաջատար արտադրողների ամենաառաջատար ախտորոշիչ սարքավորմամբ։
Մեր արտասահմանյան գոպրծընկերների հետ մենք հետևողականորեն հետևում ենք բժշկական ախտորոշման բնագավառում նորագույն տեխնոլոգիաներին։ Մեթոդներից լավագույները փորձաքննություն անցնելուց հետո ներդրվում են DIAGEN+-ում։
Մենք հպարտ ենք, որ Հայաստանի տարբեր շրջաններից մեր հիվանդները ստանում են համաշխարհային մակարդակի ժամանակակից ախտորոշիչ ծառայություններ։